Skončí kvůli úrazu nadobro v Tváři?

V megashow Tvoje tvář má známý hlas ho provází jedna katastrofa za druhou. Herec Robert Jašków (48) si konečně pochvaluje, že má dostatek práce, aby bez větších problémů uživil svou rodinu. Na to ale momentálně krutě doplácí svým vlastním zdravím.

Nejprve jako vysoká zpěvačka Diana Ross (74) kvůli tmavým hnědým čočkám spadl z nebezpečně vysokého pódia přímo do prázdna pod sebou a teď si zase pro změnu natrhl při pádu lýtkový sval. „Okamžitě k němu přiběhli záchranáři a odvezli ho na vyšetření do nemocnice,“ popisuje hrozivě vypadající pád očitý svědek. Robert má prý zafixovanou celou holeň, takže bude mít problémy s choreografiemi.

Také vás může zajímat ...

Ty se budou muset určitě přizpůsobit jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu. Lékaři mu předepsali dokonce úplný klid, ale to si herec vzhledem k náročných vystoupením a hraní v Ordinaci dovolit nemůže.

Čemu dá přednost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...