Skončí kvůli vážné nemoci ve Tváři?

Porotce show Tvoje tvář má známý hlas, Aleš Háma (45), se svěřil, že trpí vážnými zdravotními problémy. Lékaři na začátku léta odhalili příčinu jeho vleklých potíží. „Byl jsem celkově unavený, začaly se mi dělat po těle divné červené fleky,“ popsal herec s tím, že s doktorkou pátrali po příčině.

Také vás může zajímat ...

Nakonec se ukázalo, že za vším stojí žaludeční vřed. Ty se tvoří nejčastěji v důsledku špatného životního stylu a stresu. Vzhledem k tomu, jak je Háma v poslední době vytížený, rovná se jeho chování hazardu se životem.

Zdá se ale, že si herec vážnost situace naštěstí uvědomuje. Řekl si prý, že práce není všechno a nechce se už tolik stresovat. Znamená to snad, že se chystá odejít i z úspěšné show? Doufejme, že ne!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...