Skončí na dlažbě?

Dluhy se navyšují. Herečka Veronika Gajerová (57) si posteskla, že je pro ni letošní rok skutečně velmi těžký.

Úroky stále narůstají, přátelé a kolegové, od kterých si kdysi půjčila, také čekají na splacení, jenže místo toho, aby jí plat a honoráře rostly, je tomu přesně naopak.

Také vás může zajímat ...

Může za to nedostatek pracovních příležitostí. Ač se sebevíc snaží nějakou větší roli sehnat, nedaří se jí to. A když už se jí jako zázrakem poštěstí, bohužel není tak dobře placená, jako to bývalo kdysi.

Všichni totiž šetří. Navíc koronavirus bohužel přerušil mnohá natáčení, jiná úplně zrušil. Herci tak prožívají velmi nejisté období a Gajerová je na tom bohužel ještě hůř.

Nemůže si dovolit ani onemocnět, protože jediný měsíc bez práce by ji přivedl do existenční krize. S placením dluhů jí také pomáhá celá rodina, a tak je to i pro ně velká zátěž. Nemohou si proto moc vyskakovat a bůhví, zda se z toho někdy vyhrabou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama