Skončí spolu znovu v posteli?

I když Michaela Tomešová (29) i David Gránský (28) žijí ve vztahu se svými dlouhodobými partnery, něco je přece jenom spojuje. A nemáme na mysli pouze to, že společně působí v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Michaela totiž v minulosti s Davidem randila. „Je to strašně dávno, takže když jsem nastoupila do Sestřiček, je to, jako bychom točili s kámošem,“ říká manželka herce ze Slunečné Romana Tomeše (32).

Také vás může zajímat ...
Michaela má s manželem Romanem dvě děti

Sama ale nepopírá, že si s Gránským stále rozumí, mají stejný typ humoru a rádi se na place popichují. Hrozí snad že se mezi nimi znovu probudí city a budou mít problém je ukočírovat?

Nikolou je David už spoustu let

Tomešová sice s manželem založila rodinu a Gránský to samé chystá se svou ženou Nikolou (26). Ani to ale nemusí být překážkou v případě, že se jeden druhému dostanou pod kůži. Roman sice na svou manželku nežárlí, ale má to tak i Davidova Nikola? To se možná brzy dozvíme.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama