Koleduje si o malér

Do velkých problémů se vlastní vinou dostal zpěvák Janek Ledecký (58). Dokonce se o jeho aktivity začala zajímat policie!

„Nebudu dodržovat debilní předpisy jenom proto, že jsou předepsaný,” říká k současným protiepidemickým opatřením. A že to nejsou jen slova dokázal tím, že hrál na ilegálním koncertě. A právě tím si zadělal na problém.

Také vás může zajímat ...
Vymstí se mu jeho jednání a skončí s tučnou pokutou?

„Protiprávní jednání ze strany té osoby jsme zadokumentovali,” znělo vyjádření policie. Ledeckému tak evidentně nepomohlo ani to, že se o svém úmyslu porušovat vládní nařízení radil se svými kamarády právníky.

A podle jeho vlastních slov to nebylo poprvé, co hrál v rozporu se zákazem. Údajně prý vystoupil na soukromém koncertu na horách v hotelu v Itálii, kde trénuje jeho dcera. Aby toho nebylo málo, Janek se ještě chlubí tím, že hrál zadarmo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama