Skončí znovu ve vězení?

Vypadá to, jako by Heather Locklear (58) nebylo pomoci. Bývalá hvězda seriálu Merlose Place sice strávila celý měsíc v léčebně, ovšem údajně stále není v pořádku. Její kamarád dokonce tvrdí, že neustále bere nějaké pochybné léky a ty způsobují, že je úplně mimo.

Také vás může zajímat ...

Není tak divu, že se o ni její nejbližší bojí. Prý dokonce hrozí, že skončí znovu v léčebně, nebo co hůře, ve vězení. Právě za mřížemi už se v minulosti objevila, a to potom, co zaútočila na svého bývalého přítele Chrise Heissera (57), o němž si myslela, že ji podvádí.

Fyzicky pak napadla i přivolané policisty, kteří se ji snažili zpacifikovat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...