Skončil pod kudlou.

Život na kolech.

Martin Trnavský.

Herec MARTIN TRNAVSKÝ (46) šel minulý týden dobrovolně pod kudlu. Na plastické chirurgii v Brně strávil asi hodinu. Ačkoli se nejednalo o vážný zákrok, krve bylo hodně. Herec si nechal z hlavy odstranit mateřská znaménka. „Byl to plánovaný a rychlý zákrok.

Už dlouho mi vadily a měl jsem strach, že si je sám poraním.“ Kvůli zákroku dokonce zrušil i představení divadelní hry Rapper, kterou hraje jeho divadelní spolek Frída. Tu herec před časem založil z důvodu potřeby jisté volnosti. „Musím být víc pracovitý, zároveň mám ale volnější řád. V divadelní společnosti mám osm lidí, za které musím být zodpovědný.

Celé to organizuji a je v tom hodně práce. Není to o tom, že někde vyvěsíte plakát a všechno to funguje skoro samo,“ vysvětluje Trnavský, který mimo jiné miluje cestování a vše s tím spojené.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...