Skončil pod kudlou.

Život na kolech.

Martin Trnavský.

Herec MARTIN TRNAVSKÝ (46) šel minulý týden dobrovolně pod kudlu. Na plastické chirurgii v Brně strávil asi hodinu. Ačkoli se nejednalo o vážný zákrok, krve bylo hodně. Herec si nechal z hlavy odstranit mateřská znaménka. „Byl to plánovaný a rychlý zákrok.

Už dlouho mi vadily a měl jsem strach, že si je sám poraním.“ Kvůli zákroku dokonce zrušil i představení divadelní hry Rapper, kterou hraje jeho divadelní spolek Frída. Tu herec před časem založil z důvodu potřeby jisté volnosti. „Musím být víc pracovitý, zároveň mám ale volnější řád. V divadelní společnosti mám osm lidí, za které musím být zodpovědný.

Celé to organizuji a je v tom hodně práce. Není to o tom, že někde vyvěsíte plakát a všechno to funguje skoro samo,“ vysvětluje Trnavský, který mimo jiné miluje cestování a vše s tím spojené.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...