Skončil s muzikou

Hudbě se věnoval poměrně dlouhou dobu, ale po rozpadu své kapely, na ni zřejmě zanevřel. Syn legendární Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (23) se snažil přání své maminky splnit. Po dlouhé době snažení ho ale nejspíš muzika už přestala naplňovat a jeho tatínek Ladislav Štaidl (74) také chtěl, aby se začal věnovat i něčemu jinému.

Syna se snaží ve všem, co dělá, podporovat

Také vás může zajímat ...

Proto Artur společně s kamarádem Martinem (27) začal půjčovat vodní dýmky. Rozhodně se nejedná o levný byznys a chlapci si přijdou na dost slušné peníze.

Je na něj pyšný Ladislav

je na svého syna patřičně pyšný, vždy si totiž přál, aby byl trochu více podnikavý a neupínal se jen na hudbu.I sám Artur má ze svého nového projektu radost, ale i tak ho prý občas trápí to, že nesplnil mamince její velké přání. Na druhou stranu by ale Bartošová byla jistě šťastná, kdyby viděla, jak se jejímu synovi v podnikání daří.

A to samé si snaží říkat i sám Artur.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...