Skončil v nemocnici. Kdo se postará o ni?

Známý herec a bavič Jiří Krampol (81) skončil v péči lékařů podobně jako jeho o 23 let mladší manželka Hana (58), která se už pár měsíců léčí z nejrůznějších závislostí. Jiří prozradil, že v Náchodě při natáčení prostydl, udělalo se mu zle – nemohl dýchat a skončil na JIPce.

Také vás může zajímat ...

Domníval se, že to nebude nic vážnějšího hned ho propustí. Jenže lékaři mají v jeho věku starost, aby něco nepodcenili. Jeho manželka Hanka, která je stále hospitalizovaná v bohnické léčebně, se přitom těšila, že poprvé alespoň na chvíli zdravotnické zařízení opustí.

Moc si přála se s Karlem Gottem (†80), dlouholetým kamarádem svého manžela, naposledy rozloučit. To ale nevyšlo, teď aby se bála nejen o Jiřího, ale také o to, kdo se o ni po jejím návratu postará.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...