Skončil v péči psychiatra.

Terapie mu pomáhá.

Kniha Po kom se jmenují se 19. 10 . 2015 køtila v pražském Paláci knih Luxor.

V závěru loňského roku herec IGOR BAREŠ (50) zkolaboval přímo na jevišti a od té doby je v péči psychiatra JANA CIMICKÉHO (68). Až nyní ale vyšlo najevo, že za hercovými psychickými problémy stojí vleklý spor o výši alimentů na jeho první dceru SONJU a její nezájem.

Dcera se totiž svému otci neozvala ani poté, co skončil v nemocnici. „Lhal bych, kdybych řekl, že mě to nemrzí,“ svěřil se herec, který se dodnes necítí nejlépe. „Doteď jsem neklidný a necítím se na jevišti tak dobře jako dřív.

Netěším se tam,“ vysvětluje své pocity soudce Janota z Četníků z Luhačovic. Terapie mu pomáhá Herci nabídl pomoc známý český psychiatr Jan Cimický. „Navštívil jsem ho a chci zdůraznit, že mě velmi slušně připravil na představení, které jsem hrál poprvé od prosincového kolapsu, ze kterého jsem měl strach,“ vysvětluje Bareš a dodává, že velkou oporu má také ve své manželce, která ho do divadla doprovodila a byla mu stále na blízku.

Také vás může zajímat ...

„Moc ji za to děkuji.“ uzavírá. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...