Skončil v péči psychiatra.

Terapie mu pomáhá.

Kniha Po kom se jmenují se 19. 10 . 2015 køtila v pražském Paláci knih Luxor.

V závěru loňského roku herec IGOR BAREŠ (50) zkolaboval přímo na jevišti a od té doby je v péči psychiatra JANA CIMICKÉHO (68). Až nyní ale vyšlo najevo, že za hercovými psychickými problémy stojí vleklý spor o výši alimentů na jeho první dceru SONJU a její nezájem.

Dcera se totiž svému otci neozvala ani poté, co skončil v nemocnici. „Lhal bych, kdybych řekl, že mě to nemrzí,“ svěřil se herec, který se dodnes necítí nejlépe. „Doteď jsem neklidný a necítím se na jevišti tak dobře jako dřív.

Netěším se tam,“ vysvětluje své pocity soudce Janota z Četníků z Luhačovic. Terapie mu pomáhá Herci nabídl pomoc známý český psychiatr Jan Cimický. „Navštívil jsem ho a chci zdůraznit, že mě velmi slušně připravil na představení, které jsem hrál poprvé od prosincového kolapsu, ze kterého jsem měl strach,“ vysvětluje Bareš a dodává, že velkou oporu má také ve své manželce, která ho do divadla doprovodila a byla mu stále na blízku.

Také vás může zajímat ...

„Moc ji za to děkuji.“ uzavírá. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...