Skončil znovu sám?

Jednu z nedávných filmovou premiér v Lucerně si nenechal ujít ani herec ze Slunečné Ondřej Pavelka (65). Nepřišel ale se svou partnerkou, nýbrž sám a evidentně to nesnášel příliš dobře.

Během rozhovorů působil smutně a bylo vidět, že je dělá tak nějak z povinnosti. Že by se snad s mladičkou Veronikou nepohodli a museli jít od sebe? Klidně je to možné. Už dlouho společně nikde nebyli k vidění.

Také vás může zajímat ...
S mladičkou Veronikou už jim to asi neklape.

A to ani na zmíněné akci v pražské Lucerně, kam mnoho herců přišlo se svými drahými polovičkami. Jak to ale doma s Veronikou mají Ondřej neprozradil. Vše zalité sluncem ale není, což sám naznačil.

„Každý chce být šťastný. Proto jsme se narodili. Asi to bude něco, o co všichni usilujeme. Někomu se to daří, jinému ne,“ pravil herec, kterého si režiséři vybírají často do seriálů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...