Skončila u Hrzánové doma

Je to pár měsíců, co Bára Hrzánová (54) přiznala, že jí přitahují muži i ženy, a konkrétně nejvíc zpěvačka Aneta Langerová (31). Nyní to vypadá, že se herečce splnilo její tajné přání, protože si svoji několikaletou platonickou lásku odvedla do svého bytu.

Také vás může zajímat ...

Po bujarém nočním mejdanu v centru Prahy se ještě ve společnosti dalších Anetiných kamarádek přesunuli do „hnízdečka“, kde Bára normálně žije se svým manželem Radkem Holubem (50). Zda byl v tuto chvíli doma jen těžko hádat, ale spíš to vypadá, že se tohoto nočního holčičího dýchánku neúčastnil.

Spíše to vypadá, že na celou věc rezignoval a své ženě dovolil, aby nechala volný průběh emocím. Možná, že po těchto eskapádách opravdu usoudí, že by byla šťastnější v náručí ženy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...