Skončila v divadle kvůli alkoholu?

Vilma Cibulková.

Už v listopadu loňského roku, krátce po té, co se s Vilmou Cibulkovou (53) rozešel její tehdejší partner hudebník Pavel Jakub Ryba (55), vyvstaly obavy, zda znovu nezačala pít. Nyní se k tomu sama herečka přiznala!

Trápení blonďaté herečky jakoby nebralo konce. Po dramatickém konci vztahu s Miroslavem Etzlerem (52) a drogových aférkách dcery Šimony (23), která se dokonce ze své závislosti musela nějakou dobu léčit, se zdálo, že se na ni konečně usmálo štěstí. Opak je však zřejmě pravda. Nečekaný rozchod s muzikantem ze slavné umělecké rodiny ji srazil na kolena.

„Rok a půl jsem byl vlastně jen s Vilmou a zanedbával práci. No a v poslední době jsem se té práci zase začal věnovat. A jak to tak bývá, prostě jsme se odcizili,“ svěřil se Ryba s tím, že je to všechno jeho vina.

Také vás může zajímat ...

V ten den jakoby se Cibulkové zhroutil svět.

Blízcí mají strach

Krátce po jejich rozchodu přišla další rána. Divadlo v Řeznické ze dne na den stáhlo ze svého repertoáru představení, v němž herečka excelovala. Bez vysvětlení, a to i přesto, že bylo pravidelně vyprodané. Netrvalo dlouho a kuloáry českého showbyznysu se začalo nést, že by to mohlo být proto, že Cibulková opět hledala štěstí na dně lahve s alkoholem.

Spekulacím, že se s oblíbenou herečkou něco děje nasvědčují i nejnovější informace z Divadla v Řeznické. Tam totiž Cibulková nečekaně skončila. Její odchod byl tak rychlý, že dokonce nedohrála ani poslední představení. Sama herečka tvrdí, že na vině jsou velmi vypjaté vztahy, které už nebyla déle ochotná snášet. O co se ale přesně jednalo, herečka neprozradila.

Šlo snad o to, že si vedení všimlo podivného chování své zaměstnankyně? „Ano, byla bych pokrytec a nezříkám se zodpovědnosti.

Celá ta nelehká situace se stupňovala několik týdnů a já to neunesla,“ potvrdila herečka, že se neudržela a zapila žal něčím ostřejším.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...