Skryté problémy v manželství

Na první pohled vypadají Vendula Pizingerová (48) a Josef Pizinger (33) jako doslova ideální pár. Jenže při bližším ohledání je jejich manželství plné výčitek a samoty.

Přestože je Vendula Pizingerová (48) rázná žena, která už dvacet let řídí vlastní nadaci, od svého mladšího manžela Josefa Pizingera (33) si nechá líbit skoro všechno. A podle všeho ji to často stojí mnoho sil. Fyzických i psychických. Jejich vztah totiž vůbec není procházkou růžovou zahradou!

Také vás může zajímat ...

Vdaná ale přesto sama

Vendula sama přiznává, že se za jejím mužem otáčí mnoho jiných žen. A ona se jim prý vůbec nediví. Jenže žádná z nich si prý neumí představit, jaký je Josef pod svým atraktivním zevnějškem. Pak by totiž možná po něm tolik netoužily.

„Samozřejmě vím, že po něm holky koukají, a to výrazně mladší holky než já. Tak to prostě je. Jenže za každým vztahem se skrývá mnohem víc. Manžel je velký individualista, má hodně koníčků.

S takovým člověkem se dá žít, jen když k němu máte určitý respekt.,“ říká neurčitě Vendula a jasně tak naznačuje, co je odvrácenou stranou jejich vztahu. Pizingerová je totiž doma velmi často sama.

Josef se svých koníčků, k nimž patří hlavně dlouhé úniky do divoké přírody nevzdal ani na dobu bezprostředně po narození jejich prvního společného dítěte, syna Josífka (4 měsíce), kdy by jeho žena jistě ocenila, pokud by jí byl víc nablízku a případně pomohl s péčí o miminko nebo domácnost.

Dokonce i nábytek do dětského pokojíku si Vendula montovala sama jen s pomocí svých kamarádek.

Vynucený ideál krásy

To ale není jediná věc, kterou musí ředitelka Kapky naděje po boku svého manžela překousnout. Sama totiž přiznává, že se kvůli němu musí hlídat a dbát na to, aby na jejím těle nebyl ani gram tuku navíc. „Hele, já jsem na začátku cvičila jak o závod.

Málem jsem zbořila posilovnu. Ladila jsem každý sval na těle. I vzpírat jsem se učila.,“ říká dnes už se smíchem o začátku jejich vztahu. Kdo by ale čekal, že po porodu dítěte k ní bude partner shovívavější, šeredně by se přepočítal.

Ani v pro ženu tak citlivém období jí nic neodpustí! „Teď tady sedím po porodu a říkám si, že bych měla najít odvahu do toho posilovacího zařízení zase vejít. Můj muž je typ, který na tělo hledí.

Nedávno jsem říkala: To je fajn, že můžu sníst cokoli, když kojím. A on hned: No to není pravda, to bys neměla, abys nepřibrala,“ prozradila Pizingerová něco, co by možná velkou část žen velmi hluboce ranilo.

Spokojila se nakonec s tím, co má?

Podle toho to tedy vypadá, že nakonec by s Vendulou moc žen měnit nechtělo. Protože k čemu je pohledný partner, který ale nechává ženu samotnou, a ještě ji stresuje výčitkami za každé sousto. Možná, že ale Vendula po všech ranách, které od života dostala už nechce rušit aspoň nějakou stabilitu, kterou se jí podařilo vybudovat. Snad toho později nebude litovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama