Skrývá drahý pletky s mladší milenkou?

Modelka Simona Krainová (46) má za sebou nejodvážnější focení své kariéry. Během něj ukázala, že má stále rozhodně co nabídnout. Údajně ani tak nestačí manželovi Karlu Vágnerovi (43). Ten má prý milenku.

Odvaha jí nikdy nechyběla, ovšem snímky, které se objevily v jejím novém kalendáři, jsou jednoznačně těmi nejvíce odhalenými v jejím životě. „Cítím se určitě více sebevědomá ne kdysi,“ pochlubila se modelka a nově i hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Simona Krainová (46).

Také vás může zajímat ...
Skutečně je Vágner tak věrný, jak o něm modelka básní?

Ta se prý o svou postavu v poslední době hodně stará a tvrdí, že by obecně žádná žena na sebe neměla rezignovat jen proto, že překročí třicítku. Dočkala se chvály i od miláčka Nadšení z fotek neskrývá ani její manžel Karel Vágner (43).

„Mně se kalendář moc líbí a jak jsem v kuloárech slyšel, nejsem sám,“ neskrýval radost z výsledku. Simona dokonce tvrdí, že ji manžel velmi rád ukazuje a je za to ráda. Prý by bylo divné, kdyby to tak nebylo.

Přistihla Vágnera, jak flirtuje s jinou?

Dokonce prozradila, že muž, který by jí měl raději doma zavřenou ve skříni, by u ni nikdy neměl šanci. Má oči i pro jiné I když ale na svůj věk vypadá Krainová obdivuhodně a může konkurovat i o dvacet let mladším modelkám, možná ani to nestačí, aby měl Vágner oči jen pro ni.

Hodně se totiž po jeho boku objevuje neznámá modelka. Často navštěvují společenské akce a údajně už byli i přistiženi u toho, jak spolu flirtují a vyměňují si laškovné pohledy. Zatím je sice těžké odhadovat, jestli spolupracují, a nebo je v tom něco více, ale vše nasvědčuje tomu, že k sobě mají blízko.

Zahrává si s ohněm Že by se tím snad Vágner Simoně mstil, že je teď středem pozornosti a kromě krásných fotek získala také seriálovou roli v Ordinaci? Závidí jí snad její úspěch a trápí ho, že on je tak trochu v jejím stínu?

Její nejbližší tvrdí, že si spíš Karel potřebuje dokázat, že je o něj stále zájem i mezi výrazně mladšími ženami.

Vadí Karlovi, že je stále v jejím
stínu?

Sice mu stále přijde atraktivní, ale prý mu v poslední době chybělo takovéto zakázané ovoce. A když si prý všiml, jak po něm neznámá modelka kouká, mělo mu to být nepopsatelně příjemné.

Jestli je ale Karel Vágner na vážkách, zda vyměnit fungující manželství se Simonou za případný románek s modelkou, u které hrozí, že mu dá za několik měsíců košem, je zatím ve hvězdách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...