Skrývá Jitka Čvančarová své těhotenství?

Přibrala nebo čeká dalšího potomka?

V těchto šatech se v poslední době ukazuje na mnoha akcích. Proč asi?

Není žádným tajemstvím, že JITKA ČVANČAROVÁ (38) už dlouho touží pořídit své dceři ELENCE (4) sourozence. S manželem PETREM ČADKEM (37) měli začátkem roku o dítě přijít. Tají snad proto nyní šťastnou novinu, nebo je příčina jejích těsnějších šatů jinde?

V únoru letošního roku se objevila v médiích informace, že je hvězda první řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Jitka Čvančarová v jiném stavu.

Sama herečka se k tomu nikdy pořádně nevyjádřila, šťastnou novinu však tehdy práskli její a manželovi přátelé a také svědci, kteří pár viděli několikrát v porodnici u Apolináře, kam měli chodit na kontroly za vyhlášeným porodníkem ANTONÍNEM PAŘÍZKEM. Ten byl totiž u porodu jejich první dcerky Elenky. Jen- že jen o měsíc později přišla zdrcující zpráva, že Čvančarová potratila.

„Přišla o dítě,“ uvedl zdroj z blízkého okolí herečky, který si nepřál být jmenován. Pár se ke smutné události odmítl jakkoli vyjádřit. Od té doby byla už několikrát podezřívaná z těhotenství, a to zejména vzhledem ke svým problémům s kolísavou váhou. Ovšem nyní se zdá, že by se mohly spekulace zakládat na pravdě.

Také vás může zajímat ...

Všechno tomu nasvědčuje.

Doporučili jí, aby počkala?

Je-li pravda, že herečka o miminko v březnu přišla, prošla si obdobím šestinedělí, během něhož se její tělo vyrovnávalo se ztrátou a hormonální bouří. Nebylo by proto divu, kdyby nějaké to kilo nabrala. Navíc většina lékařů v takových případech doporučuje, aby žena počkala zhruba tři měsíce, než se pokusí znovu otěhotnět.

Pokud tuto lhůtu dodržela a následně začali s Petrem pracovat na dalším potomkovi, mohla by být v současné době klidně minimálně na konci třetího měsíce.

Tomu by ostatně odpovídalo i její nápadně se vzdouvající bříško, kterého si mohli diváci Tváře všimnout na konci října.

Nemá už co na sebe

V poslední době se hodně psalo, že se Jitka objevila třikrát ve stejných petrolejových šatech. Ostatně jsou to právě ty šaty, v nichž vyniklo její větší bříško a bujné poprsí. Někteří lidé její společenský prohřešek přisuzují tomu, že přibrala už natolik, že to její šatník nezvládl a musela tak sáhnout po osvědčeném modelu.

Pokud by však šlo jen o fakt, že se Jitka poněkud spravila, nepořídila by si přece jen jedny dvoje šaty ve větší velikosti? Asi ne.

Ovšem je-li v jiném stavu, ví, že po porodu nabraná kila zase shodí, a bylo by tak zbytečné utrácet za modely, které později neunosí.

Jitka Èvanèarová opustila 1. 2. 2012 spolu s novorozenou dcerou Elenou a manželem Petrem Èadkem pražskou porodnici u Sv. Apolináøe.
Jak to tak vypadá, brzy se jejich rodina rozšíří o dalšího člena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...