Skrývá Jitka pod svetry vytoužené druhé dítě?

Herečka Jitka Čvančarová (39) je známá svými kyprými tvary v celém showbyznysu. Dlouho se tak už spekuluje o tom, zda známá herečka nečeká se svým manželem, tanečním mistrem Petrem Čadkem (38), po dceři Eleně Emílii (5) dalšího potomka.

Také vás může zajímat ...

Sama Jitka totiž mluví o miminku poměrně dlouhou dobu a potom, co před časem nečekaně potratila, není divu, že s dalším těhotenstvím nechce nijak dlouho otálet. Teď si vyrazila na křest knihy Báry Nesvadbové (42), kde nejen, že jí čas od času vylezlo tričko a ona tak odhalila pěkně zakulacené bříško, ale ještě si co chvílii právě v těchto místech něžně přejížděla dlaní.

Snaží se tak oblíbená herečka pod svými huňatými zimními bundami a kabáty skrýt svoje další vytoužené těhotenství? Jaká je pravda? „O tomhle se opravdu bavit nebudu. Až budu těhotná, tak to určitě včas poznáte,“ mlžila sama Jitka. Chce snad takové tajemství odhalit veřejnosti až jako bombastický vánoční dárek pod stromeček?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...