Skrývá nového milence?

Zatímco v profesním životě se Ivaně Jirešové (43) daří, v soukromí to tak růžové není. Složitý vztah s dospívající dcerou Sofií Fridou (15) a smůla v lásce herečku trápí.

Jak ale sama říká, na milostné prohry už je za ty roky zvyklá. Snad i proto se rozhodla, že o svých vztazích už nebude veřejně mluvit. Letos v létě se hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 podívala k moři, a to hned dvakrát.

Také vás může zajímat ...

Poprvé letěla na řecký ostrov Kos se svou dcerou, pak se na stejné místo vrátila ještě jednou, tentokrát už bez Sofie. Kdo jí dělal společnost při druhé cestě, už nechtěla prozradit. „Také máte rádi svoje tajemství? Tak to jsme na tom stejně!“ smála se představitelka barmanky Lucie. Zdá se, že po sérii milostných nezdarů je Jirešová znovu šťastně zadaná.

O svém novém objevu ale odmítá cokoli prozradit. Jediné o čem se rozpovídala byla nevěra. „Prožila jsem toho v životě, myslím, poměrně dost a přišla jsem na to, že nevěru nepovažuji za tu nejzásadnější zradu.“ Proč nám to sděluje? Cítíme za tím nějaký tajemný příběh…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...