Skrývá nového milence?

Zpěvačka Leona Machálková (49) dorazila na křest a charitativní dražbu kalendáře Proměny 2017 pouze v doprovodu svého syna. Netrvalo však dlouho a muzikálová hvězda měla po svém boku urostlého vousatého fešáka s batohem.

Tajemný muž se od zpěvačky po zbytek večera ani nehnul a dělal jí společnost. A jak se zdálo, Machálkové to nebylo ani trochu nepříjemné. Ba naopak, vypadala velmi spokojeně a uvolněně.

Nechtěla o něm mluvit

Když se přítomní novináři ptali, kdo je onen tajemný společník, zpěvačka jen stroze odsekla, že se o ničem podobné nebude bavit. Vadilo jí snad, že si hosté mysleli, že patří s mladým mužem k sobě? Později se ukázalo, že se jedná o Toma Robina, šéfprodukčního české verze muzikálu Mamma Mia! Sama zpěvačka měla uvést, že jde pouze o kamaráda a nejde mezi nimi o nic víc, než jen o přátelství.

Také vás může zajímat ...

Proč se ale Leona Machálkové tedy tolik snažila, aby je fotografové nevyfotili společně?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...