Skrývá nového partnera?

Fakt, že věk není překážkou začátku nového vztahu, potvrzuje nejedna kolegyně Jaroslavy Obermaierové (74). Hvězda Ulice měla už od útlého mládí smůlu na muže a zdálo se, že zůstane raději sama. Změnila názor? Kdo jí dělá společnost?

S představitelkou drbny Nyklové z nekonečného seriálu Ulice se život nikdy příliš nemazlil. Zejména, co se týče jejího osobního a milostného života. Ačkoli patřila k sex symbolům své doby a muži po ní šíleli, ona s jistotou sáhla vždycky po tom nepravém.

Také vás může zajímat ...

Nejednou se jí špatná volba vymstila, a v jednom případě dokonce chtěla kvůli nešťastné lásce ukončit své trápení sebevraždou. Dnes už ji podobně černé myšlenky netrápí, vypadá, že žije celkem spokojený život a podle přátel rozhodně netrpí samotou. Společnost jí údajně dělá i nový partner!

Mužů měla dost

Většina lidí zná herečku jako ženu, která žije sama jen se svým synem Jaroslavem (40). Pravdou však je, že bývaly doby, kdy se kolem ní točila spousta mužů. Podle Obermaierové rozhodně není pravda, že by přestala vyhledávat společnost mužů.

„Víte, já jsem chodila s různými muži. Ale nikdy, možná i protože jsem jedináček, nebyl můj sen mít velkou rodinu, manžela, pět dětí…,“ vysvětluje herečka, že v tomhle byla vždycky trochu jiná než ostatní v jejím věku. Ani vdávat se nikdy nechtěla, přišlo jí to prý hloupé.

Důvody, proč tomu tak bylo, zná jen sama Obermaierová a vytrubovat do světa je nemíní. Ostatně je to právě soukromí, které už několik desítek let úzkostlivě tají. Je proto s podivem, že se nedávno velmi otevřeně rozpovídala o svém milostném životě. Partnerů prý měla hodně a známostí se nikdy nezříkala.

Jedinkrát za svůj život stanula před oltářem a víckrát to nehodlá opakovat.

Manželství pro ni bylo peklem

Snad kdyby tehdy poslechla svůj vnitřní hlas, mohla si ušetřit zklamání a spoustu bolesti. Manželství s taxikářem Richardem Čechem nebylo šťastné. Pro svůj život si totiž vybrala opilce, který ji bil, psychicky týral a nedával peníze.

Když od něj utekla, zařekla se, že s muži navždy skoncovala. Stres se měl neblaze podepsat i na jejím těhotenství, a jediný syn Jaroušek se narodil dříve, než měl.

Nové spekulace

„Usoudila jsem, že si nebudu nějakým chlapem komplikovat život,“ vysvětlovala vždy. Pak se ovšem objevily podložené spekulace, že za svými odmítavými slovy skrývá novou známost. Ona je ovšem bleskově označila za fámu, prý měla na mysli svou čivavu Vaška.

Poslední zvěsti ovšem hovoří o tom, že za tímto „vysvětlením“ stojí jen její snaha zbavit se dotěrných dotazů novinářů a nového přítele uchránit před publicitou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...