Skrývá před světem slavného milence?

Ještě tomu není ani rok, co se Kateřina Kaira Hrachovcová (45) oficiálně rozvedla se svým bývalým manželem veterinářem Janem Herčíkem (61). Ten jí před rokem a půl nemilosrdně nasadil parohy a herečka byla poměrně dlouhou dobu psychicky na dně.

V poslední době se jí ale velmi daří jak po pracovní stránce, tak i po té milostné! Kaira totiž přiznala, že je konečně zamilovaná, a zdá se, že to bude vážné. Svedla sexy kolegu? I když se zdálo, že si od rozvodu už prošla několika nevydařenými románky, a tím pádem už se na chlapy vykašle, opak je pravdou.

Také vás může zajímat ...

Navíc to vypadá, že se bude jednat o nějakého slavného fešáka, protože ho bedlivě utajuje. „Nepovím. Vždyť víte, že já si tyhle věci nechávám pro sebe,“ reagovala na dotazy o jejím princi na bílém koni Kaira.

Samozřejmě na sebe nenechaly dlouho čekat „šuškandy“ o tom, kdo by její nový partner mohl být. Dokonce se spekuluje i nad tím, jestli to nebude nějaký „ženáč“, který se kvůli Kaiře brzy rozvede nebo, že dotyčný nechce, aby se o něm mluvilo.

Nahrává tomu právě fakt, že ho Kateřina tak dlouho schovává a ani se s ním nepochlubí někde na večírku. A právě všechny tyto okolnosti dovedli fanoušky k myšlenkám, že by se mohlo jednat o herce Radima Fialu (48), který je především známý jako oblíbený doktor Hanák ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Tento fešák, po kterém touží nejedna fanynka nejen Ordinace, by jistě zvedl ze židle jejího bývalého manžela. Románek s ním by byla od Kairy přímo dokonalá pomsta. A co kdyby to nakonec dopadlo, a tvořily oficiálně pár? Přeskočila jiskra během natáčení? Fiala se s Kateřinou mohl sblížit během natáčení filmu Špindl 2, ve kterém si oba zahrají ústřední role.

Charismatický herec patří navíc mezi jedny nejtajemnější muže českého showbyznysu, protože se pořádně ani neví, jak na tom je ve svém osobním životě. Rozhovorům se vyhýbá a nikdo ho ani pořádně nenačapal s nějakou ženou či dětmi. Před nějakou dobou se šířily informace, že by měl mít jednu dceru, to však Fiala vyvrátil.

Jeho povaha tak přesně sedí na to, aby případně Kateřinu přesvědčoval k tomu, aby jejich vztah držela pod pokličkou.

Jelikož ale Radim už dlouhé roky, co je hvězdou Ordinace, dokáže střežit svůj osobní život jako ostříž, dá se předpokládat, že jejich románek bude tajemstvím ještě dlouhou dobu. Opět bolestivě narazí? Jenže není tak jisté, jak se k celé situaci postaví Kateřina.

Po rozpadu manželství už by si jistě přála žít normální život a budovat si vztah plný lásky, za který se nemusí stydět. Je tak tedy otázkou, jestli zase nesedla na špek tomu nepravému, který ji nakonec opět opustí.

Po všech jejích milostných eskapádách už by hrozilo, že se na muže nadobro vykašle. Zoufale touží po dítěti Však je vidět, že je to nezávislá žena, která dokáže žít sama se sebou a užívat si života. Na sociálních sítích se chlubí tím, jak ráda cvičí a sdílí domácnost se svými mazlíčky.

Navíc je o ní známo, že je poměrně „spirituálně“ založená, takže si dokáže zachovat chladnou hlavu například meditacemi, takže by ji asi případně nijak nerozházelo, že by měla už navždy raději zůstat sama.

Jediné, co Kateřinu asi dlouhodobě a velmi trápí je to, že ještě nemá děti. Tím, jak úzkostlivě se stará o své domácí mazlíčky a i to, že si na profil na sociální síti dává fotky s miminky naznačuje, že o roli matky stále velmi stojí.

A pokud by se už nemohla stát ve svém věku maminkou vlastního potomka, k případné adopci by jistě pomohlo, kdyby měla po boku toho správného chlapa. Jestli je to ale právě Fiala, je zatím velkou neznámou.

Možná, že Kaira brzy ztratí zábrany a pochlubí se, kdo je její současný miláček, i když si to on třeba nepřeje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...