Skrývá psychické problémy?

Přiznal, že tatínkova disciplína a přísnost se na něm podepsaly. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Petr Štěpánek (71) měl ze svého otce Zdeňka Štěpánka (†71) obrovský respekt, který občas přerůstal až do strachu.

Otec na něj byl velmi přísný, protože chtěl, aby byl Petr dobrým umělcem a neposkvrnil tak jejich slavné jméno a rodinnou tradici. Štěpánek se však před otcem dokonce bál něco zahrát, protože měl zlý pohled.

Také vás může zajímat ...

Dnes už ví, že to myslel dobře, ale od dětství je k sobě velmi kritický. Pořád si říká, jak by všechny věci mohl dělat lépe, jak by mohl být lepším hercem a spoustu dalších věcí, které s jeho povoláním třeba ani nesouvisí.

Manželka mu je tou největší oporou

Skrývá snad Štěpánek psychickou poruchu? Nebylo by to neobvyklé, většina lidí si z dětství nese něco, co se na nich negativně podepsalo a v dospělosti se tím trápí.

Petr se ale se svými pocity snaží statečně prát a oporou mu má být i manželka Zlata Adamovská (61). Nikomu jinému se prý svěřovat nechce

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...