Skrývá půvabná Gábina kruté tajemství?

V manželství působí podezřele usedle

Co se vdala, tak občas působí usedle. Připravuje se na mateřství?

Povedlo se jí to, co málokteré miss. Půvabná GÁBINA LAŠKOVÁ (26) získala nejen prestižní moderátorské místo v hlavní zpravodajské relaci, ale dobyla snad ještě těžší metu – srdce diváků. Přesto to bude paradoxně ona, která se takového splněného snu možná brzy vzdá.

Aniž bychom chtěli škatulkovat, tak když se podíváme na finalistky soutěží krásy, vidíme skoro vždy stejný model. Dívky si často myslí, že budou ve všem dobré, proto se pustí do moderování, zpívání nebo hraní. Většinou to končí přímo katastrofou. Gábina byla od začátku jiná. Je jedinou královnou krásy, která měla krátké vlasy.

Je asi jednou ze tří missek, které ustály ten nápor po soutěži a vydržely se svým partnerem. Gábina si svého FILIPA LAŠKU (27) dokonce nedávno vzala.

A tím se v jejím životě leccos změnilo…

Také vás může zajímat ...

Všem vytřeli zrak

Mnozí diváci si myslí, že svým „Ano“ snoubenci jen zpečetili svoji lásku a na nějaké velké rodinné plány to ještě není. Vždyť Gábině je 26 let, má rozjetou skvělou kariéru. Jenže, jak už jsme naznačili, Gábina se od jiných svých kolegyň liší, a to nejen tím, že nezvolila dnes módní nepřechýlené příjemní, tedy Gábina Laška Kratochvílová.

I když je na rozdíl od jiných svých modelkovských kolegyň všem tak nějak sympatičtější, musela si svoji pozici v televizi vydobýt. Nejen ona, ale i její parťák ROMAN ŠEBRLE (41) zpočátku čelili kritice, že v televizi jsou spíš jen na okrasu, než aby přinášeli seriózní zprávy v profesionálním podání. Za pár měsíců ale všem vytřeli zrak.

Stali se velmi oblíbenou a silnou moderátorskou dvojicí zpravodajských relací, v naší anketě na webu www.nasehvezdy.cz dokonce obsadili první místo v oblíbenosti!

Tak je lidé mají rádi.

Nelehké dětství

Ani takový úspěch ale Gábině hlavu nezamotal. Moc dobře si totiž uvědomuje, jak křehké je štěstí v soukromí, které nevyváží úspěch v práci. Sama si prošla nelehkým obdobím, když se rozváděli její rodiče. Sama Gábina k tomu řekla, že rozvod rodičů není nikdy jednoduchý, na povrch ale vypluly některé informace, které naznačují, proč se Gábina nechce o něčem takovém bavit.

Bylo jí 14 let, byla tedy ve velmi citlivém období. Dokonce se spekulovalo, že následky si v sobě nesla dlouho poté, a dokonce se měla pokusit o sebevraždu! Je to pravda?

Sama Gábina neváhala o tomto emotivním tématu mluvit a všechny překvapila její otevřenost.

Film Sebevražedný oddíl mìl 2. 8. 2016 premiéru v kinì IMAX na pražské Flóøe.
Už jsou čtvrt roku manželé, a jak Gábina řekla, teď je na řadě miminko!

Pokus o sebevraždu?

Jak k takové spekulaci někdo vůbec došel? Gábina měla vztah s hudebníkem NICELANDEM, který vyznával styl emo, kdy se lidé kromě jiného právě utápějí v černých myšlenkách a často se pokoušejí odejít dobrovolně ze světa. Že by ale hudebník takto ovlivnil sympatickou krátkovlásku, to Gábina vehementně popírá.

„S Nicelandem jsem chodila v prvním ročníku na vysoké, byl to první vztah, první láska, první důvěra. Bohužel to z mé strany nevyšlo, každý jsme žili svůj život. Koneckonců první vztah, každý to asi známe. A pokus o sebevraždu se opravdu nekonal a zápěstí jsem nikdy neschovávala, to spíš křivý malíček. Mám ráda sebe i svůj život, i když jako u každého občas přináší nezdary.

Jsem člověk, který se z nich snaží poučit,“ svěřila se Gábina.

Promluvila o trápení?

Dnes se z rozchodu rodičů sice oklepala, moc dobře ale ví, že teď musí ona na svém vztahu pracovat, aby nedopadl podobně. „Dávno jsem si uvědomila, že to není životní tragédie a je to pro mě dávno minulost. Každý z nich si našel svou cestu, mají milující partnery a já mám dvě úžasné rodiny a minimálně vždy o jedny Vánoce víc,“ snaží se Gábina na rozchodu rodičů najít něco pozitivního.

Aby k něčemu takovému ale nedošlo v její domácnosti, bude si své soukromí hájit stůj co stůj. A co jiného se nabízí teď po svatbě?

Obětuje Gábina miminku svoji pracně vydobytou luxusní pozici?

Jaká je ve skutečnosti?

Gábina působí jako milá holka odvedle. Není ale její úsměv jen zástěrkou? Přece jen takové úspěchy, jakých dosahuje ona, by mohly s leckým zamávat. Zeptali jsme se proto jejích spolupracovníků, jestli je Gábina opravdu takové „zlatíčko“, jak působí. „Je stejná na veřejnosti i v soukromí.

Na nic si nehraje, což se bohužel nedá říct o některých jiných kolegyních, které si na hvězdy jen hrají, “ svěřila se nám Gábinina kolegyně z televize Prima.

Podle ní Gábina rozhodně netrpí žádnými hvězdnými manýry a i to nahrává domněnkám, že pokud moderátorka otěhotní, nebude váhat ve výběru mezi kariérou a mateřstvím.

Èeská Miss 2013 se volila 23. 3. 2013 v pražském Hudebním divadle Karlín.
Gábina nečekala, že by s krátkými vlasy vyhrála soutěž krásy. Je tak první a jedinou v historii Miss.

Opustí Šebrleho?

Půvabná modelka a bývalý sportovec se ukázali jako ideální dvojice. Klape jim to nejen na obrazovce, ale i v soukromí, kdy se stali velkými přáteli. Je tedy otázka, co by se stalo s Romanem, kdyby Gábina odešla na mateřskou. Ohrozila by jeho kariéru? Samozřejmě, že to jde udělat jako v jiných případech, kdy za moderátorku prostě jen zaskočí jiná kolegyně.

jenže kouzlo dvojice Šebrle-Lašková spočívá právě v tom, že jsou oba dva na obrazovce. Je proto možné, že sám Roman by tak úspěšný už nebyl a Prima by se mohla rozhodnout, že ho z obrazovky stáhne. Nebo naopak by se samozřejmě stejně tak mohlo stát, že Roman zaboduje s jinou kolegyní, což se například kdysi přihodilo, když na konkurenční Nově šla na mateřskou LUIE BORHYOVÁ (38).

Tehdy diváci kvitovali, že se po boku REYE KORANTENGA (42) objevila KRISTINA KLOUBKOVÁ (39). Lucie to tehdy prý velmi těžce nesla.

Toto ale nejspíš nebude případ Romana a Gábiny, kteří jsou svěží, neokoukanou dvojicí.

Nečekaný zvrat ve vztahu

Musíme uznat, že Gábina byla v době svého vítězství v Miss s Filipem krátce, tak si dokázala vztah ukázkově udržet a lze předpokládat, že jde skutečně o toho pravého, který ji bude provázet celým životem a kvůli němu bude ochotná leccos obětovat. I když by se miminku nebránila, tak nejspíš to nebude oběť, která by byla na dlouho.

Gábina je sice tolerantní a shovívavá dáma, která je ochotná přistoupit na kompromisy, jak jsme ale zjistili, ale jsou dny, kdy si postaví hlavu a nenechá sebou manipulovat. Je možné, že pokud by nechtěla opouštět slušně rozjetou kariéru, která jí vydělává peníze, půjde na rodičovskou dovolenou muž.

A to už je otázka, jestli by byl Filip ochoten stát se rodičem v domácnosti, zatímco by vedle sebe měl zářící hvězdu.

Dítě pomalu na cestě?

Gábina má dva sourozence, o dva roky starší sestru a o rok mladšího bratra. Oba dva už jsou rodiči, takže je vidět, že v této rodině se nečeká, až se v 35 letech konečně vše usadí a bude čas na miminko. Rodina je zde na prvním místě a jistě i Gábina má v sobě tyto touhy. Nehledě na to, že ji nyní obklopují caparti, což je jen další návnada na to, pořídit si vlastní dítě. Co na to Gábina?

„Nás to čeká až po svatbě,“ usmívala se vždy ohledně otázek kolem plánovaného početí. Od června je půvabná Gábina vdaná, takže je nasnadě, že brzy přiletí čáp i k Laškům. „Bude skvělá máma a rozhodně si myslím, že nebude nic odkládat kvůli práci. Je dříč a záleží jí na tom, jak svoji práci odvede, nebude jí ale obětovat vše,“ myslí si Gábinina kamarádka. Tomu rádi věříme.

I když nám na obrazovce bude chybět, tak nepochybujeme, že se brzy vrátí.

Vždyť Gábina a Roman byli skvělou volbou Primy a není důvod věřit, že by na ni s horkým křeslem nepočkali.

A1
Mnozí je podcenili, dnes jsou jednou z nejoblíbenějších zprávařských dvojic.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...