Skrývá Smutná novou lásku?

Herečka Jitka Smutná (68), která v seriálu Ulice vlastně prožívá svůj vlastní osud, svého rozhodnutí přiznat se k homosexualitě někdy lituje.

Také vás může zajímat ...

A právě z toho důvodu se rozhodla uzavřít a velmi si střežit svoje soukromí. V jejím okolí se ale šušká, že už nějakou dobu prožívá novou lásku. Jsou to skoro dva roky, co se Smutná rozešla se ženou, díky které svůj život obrátila naruby. Zatímco dříve svoje pravé já tajila, kvůli spisovatelce Petře Braunové (55) šla s pravdou ven.

Sice byla roky vdaná, ale už dlouho se ví, že dává přednost ženám.

Bohužel jejich vztah nevydržel a od té doby byla herečka oficiálně sama. To se prý ale změnilo. Jitka sama to nepotvrdila, ale podle jejího okolí údajně poslední dobou vypadá spokojeně, a to i navzdory situaci, která je teď pro všechny umělce velmi těžká. Možná tedy opravdu potkala někoho, kdo jí pomáhá tyhle nepříznivé časy překonat

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama