Skutečně se rozešli?

Nikdo o nich nic neví. Zda ještě herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová (60) tvoří pár se svým přítelem Petrem (65), to je pro spoustu jejích fanoušků záhadou.

Ilona má momentálně práce až nad hlavu. Natáčí Ulici, do toho hraje v divadle, a navíc ještě vede hudebně dramatické oddělení na Pražské konzervatoři.

Také vás může zajímat ...

S přítelem se možná nevídá proto, že na sebe jednoduše nemají čas. Co když je to ale všechno trochu jinak? Přece jen před několika měsíci byla celá Česká republika v povinné karanténě. A právě ta pohřbila několik nadějných vztahů.

Živým příkladem je třeba Bára Basiková (57), kterou v té době opustil její utajený milenec. Jednoduše asi neunesl nápor toho, že se se svou láskou nemůže vídat, tak to raději ukončil. Udělal to samé snad i Ilonin přítel Petr? Doufejme, že tomu tak opravdu není

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama