Skútrista Klepl zdemoloval autobus

Možná chtěl vypadat jako George Clooney (57), který též havaroval na motorce, anebo už je prostě ve věku, kdy jednostopé vozidlo nezvládne. Každopádně herec Bob Klepl (60) po návratu z dovolené na Kapverdách nakopl svůj skútr, aby si do domu dovezl ze supermarketu nějakou baštu.

Také vás může zajímat ...

K tomu však už nedošlo, protože to na Jižní spojce napálil do linkového autobusu, jemuž vysklil prostřední dveře. Sám pak skončil s naraženým hrudníkem ve Vinohradské nemocnici, kde muselo vyšetření vyloučit vnitřní zranění. „Čí to byla vina, to se bude teprve zjišťovat. Možná to byl řidič autobusu,“ prohlásil herec, který se zároveň dušuje, že nebyl pod vlivem alkoholu.

Těžko říct, ale vzhledem k tomu, že autobusy mají na Jižní spojce vyhrazené pruhy a vrazil do něho on, bude vyšetřování ještě zajímavé.

Bob na to umí šlápnout!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...