Skvělé tipy pro svůdné rty

Existuje několik fíglů, díky kterých nemusíte hned běžet na plastickou operaci. Jsou to naprosto běžné věci, na něž ale v průběhu dne často zapomínáte.

Hydratace je základ

Také vás může zajímat ...

Té se prostě nikdy nevyhnete! Vláčnost vaše rty potřebují úplně stejně jako vyvodu k přežití.

Zajděte proto do drogerie a vyberte si z velkého množství léčivých balzámů a lesků na rty. Mějte ho pořád u sebe! V kabelce, v práci na stole i na nočním stolku před spaním.

Chraňte je před sluncem

Stejně jako chráníte svou pokožku celého těla, před tím než se chystáte vylézt na sluníčko, musíte myslet také na svoje ústa! Ta jsou dokonce více náchylná na spálení než samotná kůže, protože je jemnější.

Ideální variantou jsou speciální ochranné balzámy, které obsahují vysoký faktor. Tato varianta je především pro ty z vás, které mají citlivou pleť.

Vitaminy by neměly chybět

Také vaše rty touží po potřebných vitaminech! Především po vitaminu A a B a zinek. Všechny je seženete běžně v lékárně. Jde o takzvané doplňky stravy, protože z běžných pokrmů se jich do těla takové množství nedostává. Pokud ale na jejich konzumaci chcete zapracovat, kupte si domů slunečnicová semínka.

Můžete je třeba zobat u televize místo nezdravých solených dobrůtek či sladkých bonbonů nebo si je přidat do salátu.

Šokující cukrový peeling

Běžná péče o ústa je celkem samozřejmostí, ale jednou za čas si zaslouží i trochu větší pozornost. Řeč je o úžasném cukrovém peelingu. Stačí nanést trochu krystalového cukru na navlhčené rty. Pomůže vám odstranit starší kůži. Určitě se jedná o šetrnější variantu, než drhnout pusu kartáčkem na zuby.

Rada na závěr

Toužíte po plných rtech? Vyzkoušejte pomoc zázračné kyseliny hyaluronové! Ta dodá vašim rtům objem, o kterém se vám ani nesnilo. Zákrok trvá jen chvíli a není nijak zvlášť bolestivý..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...