Sladké sny s Karlem!

Procenta z prodeje pro Gotta.

Karel Gott.

Majitel obchodu s povlečením ZDENĚK MATĚJOVSKÝ přišel s originálním nápadem – nabízí povlaky s fotkami KARLA GOTTA (77). Na svých webových stránkách fanynky a fanoušky několikanásobného slavíka láká: „Povlečení s Karlem Gottem se stane dominantou každého interiéru.

Dopřejte si uvolňující odpočinek ve společnosti krále české popové hudby.“ „Byl to můj nápad. Myslím, že je Karel velice oblíbený, tak jsem vsadil na jeho popularitu. Uvidíme, prodej teprve začíná,“ vysvětlil ředitel společnosti Zdeněk Matějovský, který se netají tím, že chce na zpěvákovi vydělat ale vzápětí dodává, že má vše právně ošetřeno.

To potvrdila i zpěvákova tisková mluvčí. „Víme o tom a je to v pořádku,“ uvedla ANETA STOLZOVÁ (34). Procenta z prodeje pro Gotta Firma pana Matějovského Gottově managementu za použití Karlovy tváře z alb Sentiment nebo Lidovky mého srdce a jméno zaplatila nemalý poplatek.

Také vás může zajímat ...

Odvádět by dále měla smluvně ošetřená procenta z prodeje. A tak má Mistr další nový kšeft. Uvidíme, s jakým nápadem přijdou jiní podnikavci. Co třeba hrneček na ranní kávu, když bude muž s ženou snídat? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...