Slané košíčky z pepřové šunky

Některé recepty dokáží překvapit svou jednoduchostí, a slané košíčky ze šunky s černým pepřem prémiové řady Schneider Selection jsou přesně takové. Šunka je vyrobena z 97 % z pečlivě vybrané vepřové kýty a navíc je příjemně pikantní. Šetrné dušení v páře jí zároveň dodává jemnou chuť (balení 150 g/44,90 Kč) .

Ingredience:
1 balení Šunky s pepřem Schneider Selection
80 g termizovaného sýru (např. 1 Lučina)
1 hrnek strouhané mozzarelly
cherry rajčátka
jarní cibulka
olivový olej
sůl a pepř

Také vás může zajímat ...

V míse smícháme lučinu, strouhanou mozzarellu, rajčátka na kostičky a jarní cibulku na malá kolečka. Dochutíme solí a pepřem. Touto náplní plníme připravené košíčky ze Šunky s pepřem Schneider Selection. Posypeme mozzarellou a dáme péct cca na 30 minut při 180 stupních. Hotové košíčky posypeme čerstvě nasekanou jarní cibulkou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...