Sláva jí ničí soukromý život

Už nějakou dobu není žádným tajemstvím, že je Anna Slováčková (23) zamilovaná a má po svém boku nového partnera. Na veřejnosti s ním však ještě nebyla a ani o něm nehodlá mluvit. Jediné, co byla ochotná novinářům sdělit, byl fakt, že je zadaná.

Také vás může zajímat ...

„Nechci to víc řešit, protože kdykoli jsem promluvila o svých vztazích do médií, tak to skoro hned zkrachovalo,“ vysvětlila své důvody mlčení herečka a zpěvačka. Slováčková se ze všech sil snaží, aby její nová láska zůstala co možná nejdéle v utajení.

Nového chlapa má Slováčková už přes půl roku a dokonce plánují spolčené bydlení. Představit veřejnosti ho ale hodlá nejdřív po roce a půl, co budou spolu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...