Slavil i s desítkami svých exmilenek!

Muzikálový zpěvák Daniel Hůlka (49) není žádný troškař a navíc se mu v poslední době všechno daří. Loni dostal vyznamenání Za zásluhy, které málem hned ztratil, zpívá v několika muzikálech a tak své nedávné narozeniny oslavil ve velkém stylu.

Do Divadla Broadway si pozval osm set svých dobrých přátel milenek. Dostavili se všichni, což svědčí o tom, že bohémského zpěváka mají kolegové, i bývalé milenky, pořád rádi a vědí, že s ním bude legrace. Hůlka jim nejdřív dvě hodiny zpíval a pak byl zavalen květinami a dárky, za což se odměnil autogramiádou a posléze následovalo pořádně velký soukromý mejdan s muzikanty.

Hůlka pařil jako za mlada a nechal se slyšet, že už by měl také rád svoji rodinu, ale ty správné ženy asi už došly. Ještě před prázdninami bude zkoušet muzikál Čtyři mušketýry a pak má dva měsíce volna. Mnozí jsou už teď zvědaví, jak budou vypadat jeho padesátiny.

Také vás může zajímat ...

Neuletí na Broadwayi střecha?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...