Slavná herečka má sraženinu v plicích

Příkladem nezlomného zdraví byla ještě nedávno herečka Jana Štěpánková (84), pozoruhodně čile pobíhající v úspěšném seriálu Doktor Martin.

Bohužel choroby si nevybírají, a tak nedávno skončila ve vážném stavu v pražské Vinohradské nemocnici, protože se jí v plicích usídlila nebezpečná krevní sraženina, a vše ještě zkomplikoval zápal plic. „Nevím, jestli to bude někdy dobrý a kdy. Jsem z toho vážně nešťastná.

Také vás může zajímat ...

Ale starají se tu o mě opravdu bezvadně,“ řekla herečka, z čehož plyne, že není jisté, zda se ještě na jeviště a před kameru vrátí. Momentálně ji zmáhají i telefonní hovory. V životě ji postihlo několik úrazů, ze kterých se úspěšně zotavila, např. před čtyřmi lety utrpěla úraz hlavy po pádu v metru. Letos v létě zkolabovala z vedra na pohřbu kolegyně Gabriely Vránové (+76).

Stráví doma alespoň Vánoce?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama