Slavná kapela vyvázne za vloupání bez trestu!

Fanoušci a zejména fanynky skupiny Mig 21 donedávna trnuli, jestli jejich idolové neskončí za katrem. Nedávno se po koncertu v Havířově ve značně bujarém stavu vloupali do zavřené restaurace, aby tam oslavili narozeniny jednoho člena skupiny.

Nyní už je jasné, že frontman skupiny, známý herec a zpěvák Jiří Macháček (49) zapojil všechny páky a nikdo z hudebníků, kterým hrozil trest až dva roky natvrdo, stíhán nebude. Spojili se totiž přes právníka s majitelem restaurace a škodu ve výši kolem 6000 Kč raději ihned uhradili. Byli asi náležitě vystrašení nočním pobytem na havířovské záchytce.

Státní zástupkyně trestní řízení pro přečin krádeže a poškozování cizí věci odložila. Nejbližší koncerty Migů proběhnou v Hořovicích, Milovicích a Znojmě.

Také vás může zajímat ...

Policie by rozhodně měla začít hlídat místní bary!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...