Slavný táta vdával dceru

Zpěvák Petr Janda (78) září štěstím. Štastný rocker provdal prostřední dceru Elišku (27).

Ta si vzala architekta Petra Strakoše. Romantický svatební obřad s velkolepou oslavou a hodováním zakončil překrásný ohňostroj. „Takovou krásu jsem ještě nezažil,“ rozplýval se lídr kapely Olympic. Novomanželé si vybrali hotel na Vysočině v uzavřeném resortu a sešla se celá početná rodina.

Také vás může zajímat ...
Eliška Jandová a Petr Strakoš.

„Zahrál jsem jim, zazpíval, dcera Marta taky, lidi tancovali, děti blbnuly, byl to nádherný den,“ řekl. Když přišla jeho dcera Eliška na svět, říkal zpěvák své manželce, moderátorce Martině Jandové (46), že by chtěl Elišku doprovodit aspoň na maturitní ples, protože už v tu dobu nebyl nejmladší.

„A dočkal jsem se dokonce i svatby. Rád bych to tak měl i s dalšími dcerami Rozárkou (8) a Anežkou (10).“ Ty má se svou třetí ženou Alicí (38).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...