Slováčkova milenka byla naostro

Vskutku ďábelský dekolt předvedla oficiální partnerka saxofonisty Felixe Slováčka (74), výtvarnice Lucie Gelemová (34). Na křest klipu jeho syna, saxofonisty Reného Juniora (31) se dostavila v šedém sáčku s výstřihem, které nejen zvýraznilo štíhlou linii, ale hodně zvýrazňovalo i její vnady.

Je jasné, proč Felix před dvěma lety vzplál jako seník, ale i to, že Lucie pro jejich vztah umí udělat opravdu hodně! Pořádající saxofonista René Junior přitom kolem Lucie mlsně kroužil, ale bylo jasné, že nemá šanci. Výtvarnice je totiž možná blízko svého cíle. Slováček totiž, vidíc nadšení své manželky Dády Patrasové (61) pro italského podnikatele, Dádě doporučil, ať se k němu odstěhuje.

Zjevně by už rád měl rodinnou vilu na Vinohradech jen pro sebe a nastěhoval si tam svoji oficiální partnerku (jak Lucii zarputile představuje).

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...