Smějí se jí kvůli operaci

Kolikrát půjde její čenich ještě pod kudlu?

Tím, že se nebrání plastickým operacím, se zpěvačka Dara Rolins (48) nikdy netajila. Po posledním zákroku to ale od svých sledujících na internetu pěkně schytala.

Jak se říká – podle nosa poznáš kosa

Po patnácti letech od první operace si nechala upravit nos, údajně kvůli tomu, že se jí bortila nosní přepážka. Podle některých se ale zákrok, který podstoupila na Ukrajině, nepovedl a zpěvačka si prý přestává být podobná.

Také vás může zajímat ...

Jiní se ale Dary zastávají a tvrdí, že se její podoba ještě upraví, protože se prý nos po operaci hojí několik měsíců a teď je stále oteklý.

Sama Dara si ale z nenávistných komentářů nic nedělá a v kosmetických zákrocích prý bude pokračovat. „Jsem přesvědčena, že má vylepšení nejsou v rozporu se zdravým rozumem. V případě nosu, který jsem si nechala opravit, šlo o vyřešení rovnice fotogeničtějšího tvaru, ne o získání větší sebelásky,“ vzkazuje všem kritikům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama