Smrt otce ho srazila na kolena

Diváci televize Nova znají Reye Korantenga (44) jako vždy dobře naladěného moderátora. Někdy se tak může zdát, jakoby snad neměl žádné trápení. Rey je však profesionál a své vnitřní smutky nechává za dveřmi studia.

Pro mnoho jeho fanoušků tak bylo obrovským šokem, když s velkým zpožděním oznámil, že mu zemřel tatínek. „Ano, je to pravda. Táta umřel v únoru,“ potvrdil smutnou zprávu moderátor. Reyův otec pocházel z africké Ghany, zatímco maminka žila v České republice.

Také vás může zajímat ...

Rodina se rozdělila po té, co maminka moderátora v Africe málem zemřela na malárii. Rey tak s otcem nežil, přesto ho jeho smrt hluboce zasáhla a dokonce začal přemýšlet o tom, že by se do k Ghany v budoucnu vrátil i s rodinou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...