Smůla se jí lepí na paty

Nedaří se jí nic, co si po porodu předsevzala. Alespoň to tvrdí kamarádky, kterým se poslední dobou zdá Jitka Čvančarová (41) poněkud podrážděnější. Má k tomu podle vše oprávněné důvody. Nejenže se jí nedaří shodit přebytečná kila, ale také má podezření, že ji partner Petr Čadek (40) podvádí.

Někdejší sláva je pryč?

Také vás může zajímat ...

Nedávno si herečka opět vyšla do společnosti a vzbudila pořádný rozruch. Nejenže se jí ještě nezdařilo vrátit se ke své původní konfekční velikosti, ale ještě svou váhu zdůraznila splývavými růžovými šaty, které k její postavě nejsou vůbec lichotivé.

Navíc zrovna ten den bylo neskutečné horko, a tak na nich byla vidět také každá kapka potu. Není divu, že se jí pak lidé na sociálních sítích vysmáli. Zatímco ještě před třemi lety byla považována za dokonalou femme fatale, dnes už by si to myslel asi jenom málokdo.

Všechno zapřel?

Navíc se od jedné své přítelkyně měla dozvědět, že její manžel Petr Čadek aktuálně dává lekce tance jedné z jejích mladších kolegyní, kterou Jitka velmi dobře zná, ale odmítá prozradit její jméno.

A že prý častokrát nezůstává jen u tanečních hodin, ale že spolu byli několikrát spatřeni i na obědě nebo na večeři. Což ale vůbec nic neznamená, tedy v případě, že by se Čadek přiznal, že kolegyni své ženy učí a občas s ní zajde i někam na jídlo. A to už je hodně podezřelé a herečku to přivádí do stavu, kdy se má pořád na pozoru..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...