Smutek Čvančarové střídá válka o dědictví za miliony

Jen, co se zvládla trochu vzpamatovat ze smrti své milované maminky, musí sympatická herečka Jitka Čvančarová (39) řešit další nepříjemnost. Po její mamince totiž zůstaly v Mělníku hned dvě nemovitosti.

A jedna z nich, ve které dokonce herečka v současné době bydlí i se svým manželem tanečníkem Petrem Čadkem (38), je stále ještě psaná na maminku. Jitka není jediným dědicem luxusních vil. Kromě tmavovlasé herečky je totiž právoplatným dědicem také její bratr.

Také vás může zajímat ...

Nelítostný boj o majetek je tak na spadnutí a vnadná herečka začíná být u konce se svými silami. Nehledě na to, že druhý z domů stojí přímo v památkové zóně ve staré části města. Vyřídit všechny náležitosti proto očividně nebude jen tak, vzhledem k tomu, jak dlouho už se proces táhne. Jak se nakonec oba sourozenci podělí o dědictví?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...