Smutná Heidi konečně pohřbí manžela

Konečně najde po dvou měsících klid. Zpěvačka Heidi Janků (54) se rozhodla svého zesnulého milovaného manžela, bývalého hudebního skladatele Ivo Pavlíka (+84) pohřbít přímo na jejich společné zahradě rodinného domu v Uhříněvsi.

A jaký je ten pravý důvod, proč nespočine obyčejně na hřbitově? „Zahradu v Uhříněvsi Ivoš moc miloval, staral se o ni, a navíc bude takhle stále se mnou. Myslím, že to bylo dobré rozhodnutí,“ stojí si za svým Heidi, která se doteď s odchodem muže pořádně nevyrovnala.

Také vás může zajímat ...

Jeho syn Adam Pavlík (42), kterého měl Ivo se zpěvačkou a kamarádkou Heidi Věrou Špinarovou (+65), se svou nevlastní maminkou souhlasí a vybrání místa nechal schválně na ni. Heidi se tak konečně bude moci znovu nadechnout, ale v domě rozhodně neplánuje být sama!

Na nového chlapa to sice zatím nevypadá, ale prozatím si objednala pejska, který jí bude dělat společnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...