Smutně přihlíží, jak její dcera trpí!

Mariana přiznala, že má opět problémy s příjmem potravy!

Jako ve zlém snu si jistě musí připadat herečka Dana Batulková (62), momentálně hrající v seriálu Slunečná.

Do života její dcery Mariany Prachařové (26) se totiž znovu vrátila zákeřná nemoc! Jak mladá zpěvačka sama prozradila na sociální síti, bojuje s poruchou příjmu potravy. „S jídlem se peru a jsem často náladová.

Také vás může zajímat ...

Co je ale asi nejhorší, přišla jsem o menstruaci,” přiznává Mariana, že skutečně nejde jen o nějakou dietu, ale o opravdu vážný zdravotní problém. A dobře ví, že ho musí začít řešit dřív, než bude moc pozdě!

Donutí jí Batulková, aby se stáhla z internetu?

Anorexie je zpátky?

Prachařová se proto uchýlila k mamince a věří, že se jí podaří nad jejími démony vyhrát. Dana už možná ale tuší, že by to nemuselo být tak jednoduché a že ani její domácí kuchyně nebude na tohle stačit.

Ostatně, má s tím svoje bolestné zkušenosti. Jednou už totiž její dcera se stejným problémem bojovala a tenkrát to skončilo až hospitalizací v nemocnici.

Jako malá holčička prý měla Mariana pocit, že je tlustá, a odmítala jíst. „Nevím, čím přesně to bylo způsobeno, nejspíš to bylo psychického rázu,” řekla k tomu tehdy Dana a tak trochu naznačila, že to dává za vinu divokému rozvodu s Davidem Prachařem (61).

Pomůže jí odborník?

Je jasné, že i tentokrát je na vině psychický tlak, se kterým se Mariana neumí vyrovnat. Sama přiznává, že jí do tohohle stavu přivedly sociální sítě a to, jak ji na nich neustále někdo hodnotí. Jedním dechem ale dodává, že se téhle části svého života nechce vzdát.

Otázkou je, jestli nakonec nebude přece jen muset vyhledat odbornou psychologickou pomoc a není vyloučeno, že jí tam doporučí, aby se ze sociálních sítí minimálně na nějaký čas stáhla. Ale I když se jí podaří situaci zvládnout, není pochyb o tom, že Batulková už se svého strachu o křehkou dceru nikdy nezbaví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama