Smutné přiznání: která zrada Davida bolela nejvíc?

Totálně na dně a bez přátel. Tak si připadá zpěvák a hitmaker Michal David (57). Lidí, kteří mu za jeho život vrazili kudlu do zad, prý nebylo zrovna málo. „Pár lidí mě v životě zklamalo. Bohužel to byli většinou velmi blízcí přátelé nebo spolupracovníci.

Ano, odpustil jsem jim, ale být už s nimi nemohu,“ přiznal bez vykrucování král diskoték, že na přešlapy ostatních nikdy nezapomene. A to samé radí i svému sedmiletému vnukovi Sebastianovi (7), kterého vychovává řadu let sám jen s manželkou Marcelou (56), aby jeho dcera Klára (28) mohla studovat v zahraničí.

Také vás může zajímat ...

Musí se prý snažit být hlavně oblíbený a nedávat k dobru, že je z rodiny slavného dědečka. Od června naštěstí Michalovi začalo náročné letní turné, takže nemá čas tolik přemýšlet nad závistí jiných. Jak to zvládne, když je po jeho novém muzikálu Muž se železnou maskou podle svých slov úplně vyšťavený?

Vypadá to, že lék na únavu už si našel!

Její provokativní pohled ho uhranul.

Kvůli mladé krásce se háže do formy

Ačkoli poslední roky vypadá spíš jako váleček, od chvíle, kdy se kolem něho začala ochomýtat blonďatá krasavice a zpěvačka Markéta Konvičková (24), tak nejen, že zapomněl na všechny starosti, ale ještě na sobě zapracoval. „Aby ne! Když budu mít po boku takovou šťabajznu, jako je právě Markéta,“ neskrýval svoje nadšení.

Ta mu pomohla s jeho novým videoklipem k písni Už svítá, který ho stál okolo dvou set tisíc korun. Spolu pak vyráží na plánované turné přes celé léto.

Udrží se Michal s krásnou blondýnkou na uzdě?

Fanynky si s ním dělají, co chtějí

Po tom, jakou hrůzou musel Michal projít kvůli jedné ze svých náruživých fanynek, není divu, že potřebuje životní vzpruhu. Neodbytná fanynka totiž umístila jeho telefonní číslo, které měl přes dlouhých dvacet let, na jedny webové stránky a jemu začalo doslova peklo na zemi s nekonečným vyzváněním. „Prosil jsem ji já i moje manželka několikrát, ať z těch webových stránek moje číslo zmizí.

Marně,“ líčí Michal krušné chvíle a probdělé noci. Obdivovatelka ho pak sice nakonec stáhla a jemu se omluvila, ale stálo ho to spoustu promarněných vystoupení za pořádný balík.

Michal doufá, že se to podobné nebude stávat také jeho kolegům kamarádům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...