Smutné! Richard Krajčo žebrá o přízeň fanoušků

Zpěvák Richard Krajčo (40) zveřejnil při příležitosti 25. výročí založení kapely Kryštov velmi emotivní video, které zachycuje průřez celou jeho pěveckou kariérou. Kritici zpěváka, a že jich není právě málo, si jsou jistí, že si tím snaží jen vylepšit pošramocenou reputaci u fanoušků.

Mnozí z nich se totiž jen velmi těžko vyrovnávají s ítm, že jeho slavný Kryštof kemp sponzoruje jeden z velmi kontroverzních politiků. Nejsou to ovšem jen fanoušci, kteří jsou „prodejností“ umělce znechucení.

Přijde brzy o svou slávu?
Přijde brzy o svou slávu?

Úspěšnému zpěvákovi se vysmívají i někteří jeho kolegové. Krajčo si však z urážek a posměšků nic nedělá a užívá si úspěchu, který kapela má. Jen aby ho ale velké sebevědomí nestálo kariéru..

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...