Smutné svátky! Potěší ji nový muž?

Letošní Vánoce byly pro Kateřinu Brožovou (52) velmi smutné. Otec Miloš (†83) odešel před čtyřmi roky v prosinci a maminka Jelena (†86) zemřela nedávno. Jen stěží tak herečka zadržuje slzy při pomyšlení na Štědrý večer.

Také vás může zajímat ...

Před čtyřmi roky před Vánocemi zemřel tatínek a svátky ztratily pro Kateřinu kouzlo. „Od jeho odchodu to bylo jiné a letos to bylo ještě smutnější. Nikdy jsem si to neuměla představit a přišlo to zrovna v této divné době, kdy nemůžeme dělat svou práci a jsme omezení v běžném životě,“ svěřila se herečka.

Kateřina matka a Kateřina dcera.

S kým tedy usedla k štědrovečerní tabuli? „Byli jsme dvě s dcerou Kačenkou. Připravily jsme si – rybí polévku, řízky, salát a popovídaly jsme si, dívaly se na pohádky, prostě jsme si užívaly,“ prozrazuje hvězda, od rozchodu s Jaromírem Soukupem (51) oficiálně nezadaná. Snad tedy bude příští rok pro ni lepší…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama