Smutný konec roku v krutých bolestech

Lidé jsou se svou rodinou a zapomínají na starosti běžného dne. Zpěvačka Eva Pilarová (79) to tak veselé rozhodně nemá. Stále se nevzpamatovala z nedávného kolapsu při svém vystoupení a musí být upoutaná doma s bolestí, která ji omezuje! Stojí za tím zlomenina stehenní kosti! I když je několik měsíců po operaci, noha ji neposlouchá.

Naštěstí má po svém boku úžasného muže Jana Kolomazníka (66).

Také vás může zajímat ...

Ten se ze všech svých sil snaží o to, aby měli krásné Vánoce i oni dva.

Děsivá nehoda

Eva Pilarová si před pár týdny zlomila stehenní kost. Došlo k tomu u ní doma. Příčina pádu se neví, prý se jí jen zamotala hlava. Naštěstí byl doma její manžel a slyšel úpěnlivý křik své drahé polovičky. A tak byla Eva urgentně převezena do nemocnice a podstoupila operaci. Ta nakonec dopadla dobře, ale stále cítí, že noha není fit.

„Vracím se pokaždé z rehabilitací z nemocnice celá bolavá, ale fyzioterapeutka se nadře víc než já,“ řekla. Útrapy se herečce zračí i v obličeji.

Bude zpěvačka ještě někdy chodit bez bolesti?

Sama se o sebe nepostará

Pokud nám není dobře a něco nás bolí, pohlazení a péče druhého je k nezaplacení. Jan Kolomazník si to plně uvědomuje a o svou ženu se stará, jak nejlépe umí. Zpěvačka špatně chodí a potřebuje během chůze podporu svého muže, anebo hůlku pro lepší stabilitu. Pokud chce ven, musí jí s oblékáním pomáhat manžel. Při pádu si i roztříštila rameno a jakýkoli pohyb jí působí nepopsatelnou bolest.

„Nezvládám oblékání ani svlékání. A s tím oblékáním souvisí také to, že jsem musela předělat šatník na kalhotové kostýmy a pohodlnou obuv bez podpatku,“ řekla nešťastně milovnice elegantního stylu s láskou k třpytivým šatům a vysokým podpatkům.

Nejhorší je, že v tomto úctyhodném věku se jakékoli zlomeniny a úrazy hojí o dost pomaleji.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...