Smutný Krampol se ukryl do lázní

Po náhlém úmrtí třetí manželky Hany Krampolové (†59) a důstojném smutečním rozloučení za účasti přátel na herce a moderátora Jiřího Krampola (82) celá situace opravdu dolehla.

Přestože byl celou dobu obklopen přáteli a podporovateli, kteří za něho řadu věcí zařídili, nebyl na tom psychicky vůbec dobře a zatoužil po několika dnech samoty. „Odjíždím na prodloužený víkend do lázní,“ oznámil herec už na karu, přičemž si místo relaxace nechal pro sebe.

Také vás může zajímat ...

Dá se ale předpokládat, že šlo o Mšené-lázně severovýchodně od Prahy, které zná už z dřívějška. Kvůli odpočinku Krampol tentokrát vynechal tenisový turnaj Memoriál Strýčka Jedličky v pražském Motole, kam chodí každoročně, i když v posledních letech už pouze jako divák.

Rád tam zapřádá hovory s kolegy herci, ale vzhledem k nedávnému horkému a dusnému počasí mu asi letos bylo lépe v oněch lázních.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...