Smutný Silvestr Jiřího Pomeje

Herec a producent Jiří Pomeje (53), který se snažil porazit rakovinu hlasivek hladovkou, je kost a kůže, ale stále s jistotou neví, zda se podařilo rakovinu „vyhladovět“. To ukáží až další vyšetření.

Má dvaadvacet kilo dole. Hlad už poslední dny necítil, ale naordinované zeleninové šťávy, jediný nosič energie, mu už lezly krkem, a to k tomu musel denně vypít ještě 4 litry vody! „Pít to všechno mně už ale připadá jako jeden velký hnus,“ konstatoval Jiří.

Je notně zesláblý a Silvestra si příliš neužil, jeho manželka, dýdžejka Andrea (29) měla vystoupení a jemu samotnému, který ke konci hladovky už dva dny nevstal z postele, nebylo zrovna do skoku. Přijímá už velice dietní stravu a čekají ho další zdravotní prohlídky.

Také vás může zajímat ...

„Já pevně věřím, že zázraky se dějí,“ nepřestává doufat Pomeje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...