Snad nám zlatá slavice neochrnula?

Zpěvačka Lucie Bílá (52) si zničila krční páteř při dlouhých cestách autem. Celou cestu totiž neustále ručně vyrábí své osobité šperky – andělíčky, které pak prodává na koncertech. Jejich prodejem pomáhá pacientům s alzheimerovou chorobou.

Také vás může zajímat ...

„Loni jsem ujela 65 tisíc kilometrů v autě a celou dobu vyráběla andělíčky. Jsou to opravdu stovky hodin,“ přiznala zpěvačka. „Asi jsem to ale přepískla. To už mám od doktorů kvůli bolestem v páteři definitivně zakázáno,“ přiznala zpěvačka, která musela vyhledat lékařskou pomoc. Navzdory tomu štrykuje dál. „Já jsem si i ty ruce fakt oddělala, ale dokud to budu moct dělat, budu to dělat já a nenechám si pomáhat,“ tvrdí zpěvačka, která se chlubí tím, že v každém kousku, který považuje za druh růžence, je její nenahraditelná pozitivní energie.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...