Snášela ponižování a tvrdou kritiku

svet knihy

Ať se Lenka Vlasáková (46) objeví v jakémkoli filmu nebo představení, působí neskutečně sebevědomě a jistě. Pravdou však je, že tomu tak v minulosti vždycky nebylo a jak se herečka nedávno svěřila, herectví pro ni bylo dlouhé roky symbolem bolesti a utrpení.

Špatně totiž snášela, že se k její osobě někdo neustále vyjadřoval. Ať už to byl režisér, kolegové nebo diváci. Dělalo jí obrovský problém oddělit, která kritika se týká přímo její osoby a která její práce.

Také vás může zajímat ...

Neustále prý měla pocit, že někdo hodnotí ji a říkají jí, jak špatný je člověk. „To mě bolelo. Nechápala jsem, proč mě někdo pořád ponižuje a kritizuje,“ svěřila se herečka s tím, že jí trvalo několik let než se z toho trochu oklepala.

Co když se jí ale negativní pocity vrátí? Skončí úplně s herectvím?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...