Snaží se chtivá Iva sbalit zadaného Taclíka?

Pohledná herečka Iva Pazderková (38) i herec Marek Taclík (44) mají někoho jiného. To jim ale ani jednomu očividně nebrání v tom si trochu zalaškovat. Iva se dokonce nechala slyšet, že když milence, tak jedině Marka.

Co je na tom pravdy? Snaží se divoká prostořeká rebelka odtáhnout tátu od rodiny a přijít si tak na své? „Není co tajit. Stejně to vyjde najevo. My se s Markem známe už docela dlouho a tohle je takové mé splněné přání,“ rozplývala se Iva nad divadelní hrou, ve které si mají společně zahrát hodně lechtivé a žhavé chvilky.

Také vás může zajímat ...

Do jaké míry ale zůstane vášeň pouze na jevišti a jak moc si ji nechají herci připustit k tělu, je zatím skutečně jen ve hvězdách. Oba se ale nechali slyšet, že o takových společných radovánkách už dávno snili.

Jak tohle na první pohled nevinné laškování nakonec dopadne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...